گیاهان مناسب محل کار

گیاهان مناسب برای محل کار شما

مطالعات نشان می دهد که مردم با  گیاهان شادتر و سالم تر هستند. گیاهان آلاینده ها را در هوا حذف می کنند و یک اثر آرام بخش ایجاد می کنند. گیاهان فقط برای استفاده در منازل نیستند، بلکه برای محل کار و دفتر کار شما مناسب هستند!

در این مقاله به بررسی گیاهان مناسب محل کار و دفاتر کار شما میپردازیم:

۸ مورد از گیاهان مناسب محل کار

۱)دیفن باخیا:

گیاه رنگارنگ زیبا با خلق و خوی آسان ، دیفن باخیا علاوه بر اینکه چشم انداز زیبایی به محل کار می دهد. عالی برای ادارات و یا دفاتر بدون نور مستقیم خورشید می باشد، نگهداری این گیاه آسان است و به آبیاری زیادی احتیاج ندارد.

آموزش نگهداری دیفن باخیا

۲)دراسنا:

با شاخ و برگ های مختلف و زرق و برق دارش محیط را جلوه خاصی می بخشد، دراسنا شرایط نور کم را تحمل می کند و آبیاری گاه به گاه از دست رفته را نیز می بخشد. آبیاری را زمانی انجام دهید که خاک خشک است.

۳)گیاهان عنکبوتی یا گندمی:

گیاهی کامل برای باغبانان تازه کار! نگهداری فوق العاده آسان و عدم نیاز به نور مستقیم خورشید،این گیاه را می توانید از سقف آویزان کنید تا به هر طرف که مینگرید یک گیاه زیبا را ببینید و خستگی را رها کنید.

۴)پوتوس قلبی:

گیاهان با کمترین نگهداری که مقاوم در برابر کم آبی و در آلودگی نیز رشد می کنند. پوتوس را می توانید به صورت ایستاده در کنار میز کار خود قرار دهید.

آشنایی با نشانه های بیماری پوتوس و درمان آن

۵)آگلونما:

این گیاه تنوع بسیاری دارد شما با انتخاب آگلونما سبز یا سفید زیبایی منحصر به فردی در محل کار خود ایجاد میکنید.رنگ آگلونما را در کنار میز خود قرار دهید و برگ های آن را در هنگام کار کردن لمس کنید و آرامش بگیرید. این گیاهان برای شرایط کم نور مناسب هستند. خاک را مرطوب نگه دارید، اما نه خیس.

خصوصیات آگلونما و بررسی شرایط مورد نیاز

۶)بامبو گیاه خوش شانس:

با استفاده از بامبو خوش شانس کمی به دفتر خود تنوع اضافه کنید. بامبو به نور خورشید نیاز دارد، بنابراین آنها در دفاترکار در کنار پنجره قرار دهید. آنها همچنین می توانند در یک گلدان با آب رشد کنند. مطمئن شوید که ریشه ها همیشه زیر سطح آب هستند.

روش تکثیر و انواع مدل پیچ های بامبو چیست

۷)سرخس:

این گیاه مناسب محل کار است با ظرافت های نرم و ظریف، زیبایی ساده را به نمایش می گذارد. این گیاه نیاز به رطوبت دارد، بنابراین هر روز در محل کار برای بررسی خاک و آب در صورت نیاز اقدام کنید.

آشنایی با نحوه نگهداری سرخس

۸)فیتونیا:

تنوع در شاخ و برگ گیاهان عصبی یک گیاه بسیار جذاب برای نمایش در میز شما است. این گیاهان عالی هستند زیرا می توانند در نور فلورسنت رشد کنند. هر روز غبارپاشی را انجام دهید تا برگ فیتونیا با شما حرف بزند! و خاک را مرطوب نگه دارید.

به بررسی گیاهان مناسب محل کار به صورت مختصر و مفید پرداختیم،برای خرید و سفارش انواع گیاهان آپارتمانی، کلیک کنید.

منبع: englishgarden.com

سایر مقالات پربازدید:

شرایط کلی نگهداری گیاهان آپارتمانی
بررسی کامل گیاه سانسوریا

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *