ارسال محتوا و مقالات

شما هم می توانید محتوا و مقالات خود را در خصوص گل و گیاه با ما به اشتراک بگذارید.

فروشگاه گل سیتی این فرصت را به شما عزیزان می دهد که اگر تجربه یا اطلاعاتی در خصوص گیاهان،شرایط نگهداری،نشانه های بیماری،روش های تکثیر و قلمه زدن،پرورش و رشد بهتر گیاهان، عوامل تاثیر گذار رشد بر گیاهان، شرایط مورد نیاز برای گیاهان ، شناخت خواص گیاهان، معرفی گیاهان و یا هر زمینه دیگر در مورد گل و گیاه را در سایت گل سیتی با نام و آیدی خودتان به اشتراک بگذارید.
شما نیز می توانید مقالاتی با زبان خارجی را نیز ترجمه کنید و به اشتراک بگذارید.

شرایط:

۱- ابتدا در سایت ثبت نام کنید.
(بدون ثبت نام در سایت نمی توانید محتوای خود را برای ما ارسال کنید)

۲-محتوا نباید کپی شده یا جمع آوری شده از سایت های ایرانی باشد.
(البته شما می توانید برای تولید محتوا ناب از مقالات سایت های ایرانی الگو برداری کنید و محتوای اختصاصی و منحصر به فرد خود را تولید کنید)

۳-محتوا و مقالات شما باید عاری از هرگونه بک لینک و تبلیغات باشد.

۴-فایل خود را به صورت ورد آپلود نمایید.

۵-محتوا باید حداقل از ۸۵ درصد اصول سئو پیروی کند.

تاییدیه و جوایز:

در صورتی که محتوا و مقالات ارسالی شما مورد تایید فروشگاه گل و گیاه گل سیتی قرار گیرید به شما هدایایی از طرف گل سیتی اهدا میشود.

۱-سطح برنزی:در صورتی که یک مقاله مورد تایید قرار گیرد،آن مقاله با نام و آیدی شما در سایت به اشتراک گذاشته می شود.

۲-سطح نقره ای:در صورتی که ۳ مقاله از شما مورد تایید قرار گیرد،علاوه بر آنکه آن مقاله با نام و آیدی شما به اشتراک گذاشته می شود، کوپن تخفیف محصولات نیز به شما اهدا می شود.

۳-سطح طلایی:در صورت تایید ۷ مقاله از شما،علاوه بر نام و آیدی و کوپن تخفیف، به ازای مقالاتی که تا به اینجا تولید کرده اید ۳۵۰۰ تومان داده می شود.

۴-سطح ویژه:این سطح مخصوص افراد فعال و حرفه ای می باشد که اگر بالای ۱۵ مقاله از خود ثبت کنند،به صورت پاره وقت و دورکاری در صورت تمایل به عنوان نویسنده فروشگاه گل سیتی استخدام می شود و حقوق ماهیانه به ازای تولید محتوا دریافت خواهند کرد.

برای ارسال مقالات خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید:

 

  • انواع فایل های مجاز : doc.